HAKKINDA >>
1975 yılından beri lunapark; eğlence araçları ve ekipmanları üretmekteyiz. Müşterilerimize; üretim kalitemizle birlikte mükemmel işçilikle, titiz çalışmalarımızla ve eşdeğer referans ürünleri “çok uygun fiyatlarla” başarılı bir şekilde sunarak hizmet vermekteyiz.

Bugün; ülke sınırlarını aşan üretimlerimizle birçok Avrupa ve Asya ülkesine lunapark araçları yapmaktayız. Avrupa kalite standartlarına uygun üretimlerimizle lunapark sektöründe başarımızı kanıtlanmış ve kendimizi kabul ettirmiş bulunmaktayız.
EKİPMAN KONTROLÜ
Tüm ekipmanların kontrol panelleri sistem koruma ile donatılmıştır.

MALZEMELER
Kullanılan tüm ürünler ve malzemeler uluslararası güvenlik standartlarına uygundur.

Sistemlerimiz EN 13814 Fuar alanı ve eğlence parkı makine ve yapılar standadına.uygun olarak uygulanmaktadır.


KONSEPT TASARIM ve MÜHENDİSLİK

Mevcut alanlarda ve arazi kullanımı, tema ve parklar tasarımı, yeni tematik tasarımı ile ilgili çalışmaların değerlendirilmesi ile özel hizmetler sunuyoruz. mükemmel kalite ve görsel çözümler öneriyoruz.

Kiddie, Yetişkin, Aile temalı alanlar: Bunların her biri derinden mevcut birikim potansiyel kalitesini yararlanmak için çalışılmıştır. Her ekipman doğru konumlandırılması, estetik görseli, fonksiyonlu özellikleri ve güvenliğini sağlıyoruz.

KALİTE VE GÜVENLİK
Mühendislik ekibi, Ar-Ge departmanı ile beraber teknoloji, güvenlik ve inovasyon konusunda en güvenilir sonuçlar sağlamaktadır.

SERVİSLER

Hazırlık Aşaması ve Satış Sonrası
Levent Lunapark ’in temel amacı her türlü ihtiyaca, kuruluşun imkanları çerçevesinde, cevap vermek ve müşteri servis ağı kurmaktır. Müşterileri servis ağımızın sağlamış olduğu ve talepler çerçevesinde geliştirip revizyona uğratabileceğimiz servis anlayışımız;

Satış-öncesi danışmanlık: Müşterilerimizin memnuniyeti ve maksimum kazancı için en iyi sonucu almak amacıyla var olan veya önceden görülebilen tüm yapıları inceler ve analizini yaparız.

Özel Planlar: Ürünlerimize; müşterilerimizin özel istek ve talepleri doğrultusunda, tasarımının veya özgül ölçülerin konumlanmasında, kuruluşunda, yerleşimi vb ayarlamasında uygun olabilecek değişimleri yaparak önce prototip çalışmasından sonra yön vermekteyiz.
Ekonomik Danışmanlık: Müşterilerimize en iyisini ve en karlısını tavsiye etmek amacıyla devamlı olarak ekonomik danışmanlarımızla iletişim içinde bulunmaktayız.

Donanım (Tesisat): Şirketimiz müşteri ihtiyacı ve talebi doğrultusunda lunapark aracının satılmasından sonra kurulması ve çalıştırılması ile ilgili tüm ihtiyaçları karşılamaktadır. Ve aracın kullanımı için gerekli olan dokümanları, teknik ve bakım bilgileri sunmaktadır.

Satış sonrası servisimizin kapsamında ise; müşterimizle yaptığımız anlaşmanın çerçevesinde belirlediğimiz garanti süresinin dışında ihtiyaç doğrultusunda yedek parçaların sağlanması ve teknik anlamda yardımcı parçaların garantisi sağlanmakta ve diğer teknik destek için telefonlarla danışma hattımızdan ya da sitemizden hizmetler sunulmaktadır.
Back
Next